Cursuri pentru Barista - Școala Moldovenească de Cafea
15668
page-template-default,page,page-id-15668,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Lucrăm cu grupe de max. 4 persoane/curs.

 

Training-urile sunt programate în funcție de solicitările pe care le primim în perioada de înscriere (dacă toate solicitările vor fi pentru Barista Basic, în luna respectivă toate cursurile vor fi destinate acestui modul).

 

Îți place cafeaua? Ești invitatul nostru, chiar dacă nu te numeri printre cursanți.

 

Poposește la școală vreme de-o cafea.

 

Pe durata sesiunilor de cursuri, se prepară zeci, chiar sute de cafele pe care ne dorim să le împărtășim. Te așteptăm la noi pe terasă!

oferte-cursuri