Comenzi și livrări - Școala Moldovenească de Cafea
14661
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14661,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Comenzi și Livrări

Despre transport:

 

1. Comenzile în localitatea Iași beneficiază de transpor gratuit în maxim 24 ore de la momentul comenzii (în cazul în care sortimentul de cafea comandat nu este disponibil, comanda va putea fi livrată în maxim 48 ore)

 

2. Comenzile din orice altă localitate din România vor fi livrate cu ajutorul TNT Curier, în termen de maxim 24 ore de la momentul comenzii (în cazul în care sortimentul de cafea comandat nu este disponibil, comanda va putea fi livrată în maxim 48 ore)

 

Pentru comenzi mai mari de 175 lei, transportul prin curier este gratuit.

 

Despre modalitatea de plată:

 

1. Plata ramburs pentru toate comenzile (la primirea coletului)

 

2. În curand plata online!

 

Despre politica de retur:

 

Orice comandă poate fi returnată în termen de maxim 2 zile de la primirea coletului doar în ambalajul original sigilat. Nu se vor accepta retururi în cazul produselor desigilate.